Yükleniyor...
Hakkımızda
Önsöz Mühendislik

Önsöz Elektrik Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Hakkımızda

Elektrik sistemlerinin projelendirilmesi, yüksek gerilim işletme ve bakım sorumluluğu hizmetleri ve fabrika elektrik sistemleri taahhüt işleri olmak üzere pek çok konuda hizmet vermek üzere kurulan firmamız, geçen zaman içerisinde büyüyen kadrosu, zenginleşen hizmet yelpazesi, artan iş hacmi ile sektörün önemli ve güvenilir kuruluşları arasına girmiştir. Ulaşılan bu başarıda, Firmamızın Kurulduğu günden bugüne kadar üstlendiği misyonun, kendisine çizdiği vizyonun, sahip olduğu mühendis ve teknik kadronun, belirlediği hedeflerin ve bu hedeflere ulaşmak için uyguladığı çalışma prensiplerinin önemli payı bulunmaktadır. Firmamız yapmış olduğu işlerde kaliteyi, mesleki ahlak değerlerini ve güvenilirliği ön planda tutmaktadır. Firmamız, işveren isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada, istenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde yanıt verme prensibini benimsemiştir. Mühendislikten asla taviz vermeden, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek optimum çözüm ve hızlı hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de üstleneceğimiz görevleri hizmetin her kademesinde kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak başarı ile tamamlamaktır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, kaliteli hizmet sunmak, yurtiçi ve yurtdışında saygın ve etkin bir şirket olma yolunda çalışmalar yapmaktır.


Sosyal Paylaşım Butonları

designed by carin